Hyvinvointi työssä ja työyhteisötaidot – Kemijärvi

Takaisin

Hiippakunnan alueellinen tapahtumapäivä

Tehtäväalue: vuorovaikutus- ja sosiaaliset taidot
Kohderyhmä: diakonit ja diakonissat, hautaustoimen ja puutarhatyöntekijät, johtamis- ja esimiestehtävissä toimivat, kanttorit, keittiötoimen työntekijät, kiinteistötoimen työntekijät, kirkkoherranviraston työntekijät, kirkonpalvelutyö (suntiot ja vahtimestarit), lastenohjaajat, lähetyssihteerit ja kv. työn ohjaajat, muut, nuorisotyönohjaajat, opiskelijat, papit, perheneuvojat, talouden ja hallinnon työntekijät, varhaiskasvatuksen ohjaajat, viestintätehtävissä toimivat, uudet työntekijät
Aika ja paikka: 26.3.2020 Kemijärven seurakuntatalo, Esaiaksenkatu 2, 98100 Kemijärvi
Ilmoittautuminen viimeistään: 11.3.2020
Ilmoittautumislinkki: https://www.lyyti.fi/reg/Alueellinen_tapahtumapaiva_Kemijarvi_1628
Kieli: suomi
Tiedustelut: Mirva Kuikka mirva.kuikka@evl.fi 044 7555 551
Lisätietoja: Tapahtumapäivä alkaa klo 9:30 aamukahvilla ja päättyy klo 15:30.
Linkki kotisivulle: https://www.oulunhiippakunta.fi
Toteuttaja: Oulun hiippakunta