Kipan asiakaspäivät 2021

Takaisin

Verkostotapaaminen

​Toivotamme sinut lämpimästi tervetulleeksi Kipan Asiakaspäivien verkkoseminaariin 2021! Kaksipäiväisen verkkoseminaarin ohjelma on rakennettu vastaamaan monipuolisesti asiakkaiden toiveita. Päivien aikana tarjoamme sinulle tuoreimpia kehityskuulumisia mm. Kipa2 hankkeesta. Kuulet lisäksi ajankohtaisia puheenvuoroja talous- ja henkilöstöhallintoon liittyen mm. Kirkon työmarkkinalaitokselta sekä Kirkkohallituksen hallinto-osastolta. Ohjelma tarjoaa sinulle myös mielenkiintoisia kuulumisia seurakunnista mm. sisäisten prosessikehitysten ja laajennettujen palveluiden käytön osalta.

Tervetuloa mukaan!

Tehtäväalue: Hallinto ja talous, Johtaminen
Kohderyhmä: Hallinnon ja talouden työntekijät, Johtajat / lähijohtajat
Aika ja paikka: 6.-7.10.2021
Ilmoittautuminen viimeistään: 29.9.2021
Sähköposti-ilmoittautuminen: paivi.toivola@evl.fi
Kieli: Suomi
Osallistumismaksu:
Täysihoito:
Muut kustannukset:
Kustannusten lisätiedot:
Tiedustelut kustannuksista:
Tiedustelut sisältö: paivi.toivola@evl.fi tai piia.heikkinen@evl.fi
Toteuttaja: Kirkon palvelukeskus